| Twister09 a întrebat:

Abonament Orange.
Pana in data de 21.01. 2021 mai aveati 750 minute, 2, 5 GB net nat, din MB nationali mai ai 8, 4 GB net disponibil in roaming SEE, internat national nelimitat, minute si SMS nationale si roam SEE nelimitat.
Eu am net nelimitat, ce inseamna cei 2, 5 gb net nationali?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ți se spune cât ai, nu este nelimitat.

| Irinelp a răspuns:

8, 4 gb international este nelimitat adică nu are dată de valabilitate, dar dacă mergi în altă țară și folosești mult internetul cei 8, 4 gb se consumă și deci prin urmare se termină, dacă nu mergi încă într-o țară străină cei 8, 4 GB nu ai o anumită dată maximă pentru a-i folosi, îi folosești când vrei, dar când îi folosești ei se termină.

| InOrOut a răspuns:

Nu ai nelimitat

| Răzvi42 a răspuns:

Prietenas,fa-i un copy paste la mesaj ca din ce ai scris tu nu se intelege nimic, numai virgule ai acolo. Ce scrie acolo 8, 4 sau e punct dupa 8? Wtf