| Pblondu a întrebat:

Salut, as avea si eu o intrebare..eu am abonament Orange si sunt plecat in Franta am activat roamingul, dar observ ca imi ia si din mega nationali, daca ii termin pe aia de roaming ii pot folosi si pe aia nationali sau fac cost suplimentar? Va multumesc anticipat, dau funda!

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Abonamentul iti ofera o cantitate de trafic de date national. Dintre aceste resurse, o parte le poti utiliza si in Roaming SEE. Asta inseamna ca atunci cand esti in Spatiul Economic European, consumi din traficul de date inclus in abonament, in limita de consum oferita de catre acesta. Dupa consumare vei genera cost suplimentar conform contractului tau.

O seara buna,
Orange Helper