| stelta14 a întrebat:

Acum 2 saptamani mi-am cumparat un Samsung Galaxy Mini 2. Din cate stiu a aparut versiunea de Android 4.1. Cum imi pot pune pe telefon aceeasta versiune de android?

4 răspunsuri:
| Lykan a răspuns:

Nu se poate instala android acesta vine insotit cu telefonul nu il descarci tu crede-ma am incercat

| Anonimulll69 a răspuns:

Nu toate telefoanele au acces la alt android! Nu poti pune 4.1 pe mini 2 pe unu care are android 2.2 nici 2.3 nu poti pune...

| Narcis2007 a răspuns:

Ai putea sa cauti cyanogenmod 9/10 pentru mini 2...totusi nu stiu daca va putea rula o versiune mai buna de android din cauza specificatiilor

| raikidd a răspuns (pentru Lykan):

Si tu(incearca cu creier si sigur vei reusi) si membeRX VA ROG sa nu mai vorbiti despre android ca nu prea stiti, cum a spus narcis sigur iti poti pune cyanogenmod 9/10 dar iti va merge cu lag(cred nu am testat)