| Ioanaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Heii TPU... Am un telefon Samsung Galaxy Gio si nu are o versiune de android buna este ceva de genu 2.6.4 si nu stiu cum sa fac sa am si eu versiunea 4.0.2... Va rog ajutati-ma! Funda!

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa te conectezi la internet sau instaleaza pe pc Samsung kies. Conecteaza telefonul si verifica-l in pc de update-uri, si Samsung kies se ocupa de restul.
Daca nu, intra la setari si trebuie sa gasesti despre/about, acolo o sa gasesti versiunea androidului si ar trebui sa scrie/sa te lase sa verifici update-urile odata conectat la internet.