| anonim_4396 a întrebat:

Acum 5 luni am cumparat un telefon nou, dar recent, dintr-un accident, l-am scapat si s-a spart display-ul, in rest mai are cateva zgarieturi minore.
Telefonul este Samsung j7 pro 2017. Credeti ca l-as putea vinde la un amanet sau undeva?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Acum 5 luni ai cumpărat un telefon nou? Un telefon vechi din 2017 il numesti nou? Deci ai cumpărat o vechitură din 2017 pe care l ai stricat, arunca l ca nu i ei nimic pe el, decat sa i ti dea cei care cumpăra pentru piese 20 lei pe el, in rest numai este bun de nimic.

| al0o0o0 a răspuns:

Ai putea incerca sa-l vinzi si pe OLX sau site-uri de genul, cred ca s-ar cumpara daca il pui la un pret corect si corespunzator.