| Zdog a întrebat:

Acum ca Nokia nu mai face telefoane nu mai merita sa-mi cumpar un Nokia Lumia?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu mai merita.
Oricum telefoanele pe windows nu sunt bune...parerea mea.

3 răspunsuri:
| fischer3 a răspuns:

E acelasi lucru, Lumia este un produs facut de Nokia, din punctul meu de vedere. Daca vrei sa cumperi un Nokia Lumia bun, iti recomand Nokia Lumia 635.

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Lumia este tot un produs Nokia doar ca eu ati dau o parere nu e bun de nimic Windows eu unu am avut telefon cu vindows si l-am tinut 2 lun nu mam putu adapta la windows si am plecat la andoid la un xperia z si sunt foarte multumit de el

| 2BeCristi a răspuns:

Poti sa mai astepti pana apar Microsoft Lumi-urile