| MJ4everkingofpop a întrebat:

Ce parere aveti despre Nokia lumia 520?
Nu ma prea pricep la telefoane dar as vrea doar sa faca poze destul de bunicele si sa fie usor de folosit...
As vrea sa va dati cu parerea in legatura cu el si daca chiar merita sa il cumpar.
Fundita :*

5 răspunsuri:
| tudor417 a răspuns:

E chiar foarte bun telefonul! Are camera de 5mpx si chiar face fotografi bune; are ecran super sensitiv, deci poti sa umbli pe telefon chiar cu manusile puse. Procesorul e dual de 1Ghz si are 512 ram, iar pentru pretul lui e un Aces.
Ti-l recomand, eu am lumia 920 si cand vedeam 520 ziceam ca e un telefon rau, dar o verisoara de a mea il are si chiar m-a surprins! Foarte manevrabil si rapid. Eu ti-l recomand cu caldura. O seara buna! happy

| IpDana a răspuns:

Mi se pare destul de fain si performant pentru un low-costhappy, lumia 520 e un dual core de 1 Ghz. Eu zic ca se merita si nu costa prea multhappy. Dar un Samsung galaxy S2 e mai bun si mai fain, si nu costa asa mult, e 900 ron.happy

| IpDana a răspuns:

Dar eu iti recomand GoClever fone 500, GOCLEVER Fone 500 integrează un display de 5 inch cu panel TFT LCD și rezoluție 480×800 pixeli, procesor MediaTek MT6577 de tip dual-core la 1 GHz, PowerVR SGX531 GPU, 512 MB RAM, 4 GB spațiu de stocare și slot pentru microSD de până la 32 GB.si costa 664 e mult mai finut si mai fain. Acum depinde de tine

| vladvlad_5024 a răspuns:

Cu noile Nokia, cu windows este greu de umblat.Adica au un meniu foarte ciudat cu care te acomodezi greu.Si o stiu de la multi prieteni care au Nokia.

| tudor417 a răspuns (pentru vladvlad_5024):

Nu ai deloc dreptate! Te poti acomoda mai usor decat cu un android sau Ios. Iar meniul e unul dintre cele mai simplificate! Nu mai recomanda din auzite. :\