| DjRaton a întrebat:

Sa-mi cumpar un Nokia Lumia 920? Ce alte telefoane imi recomandati?

6 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Samsung Galaxy Fit, Samgung Galaxy S4, IPhone si Htc One.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Cumpără-ți ce ți se pare mai elegant, mai performant, mai pe stilul tău. Crăciun Fericit!

| georgeta27 a răspuns:

Eu iti recomand Huawei

| JustBlack92 a răspuns:

Sal.
Samsung galaxy note 3, Samsung galaxy S4, Htc one.
Eu personal as alege Htc one este un telefon exceptional din toate punctele de vedere.Iti doresc sarbatori fericite!
Numai bine.

| Zaharioaei_Radu_1988 a răspuns:

HTC One lumnia 925 daca e pentru foto si note 3...Craciun fericit!

| Danny_George_1995 a răspuns:

Ai putea sa-ti mai iei Lg Optimus L7, e foarte frumos telefonul