| Condurache_Alexandra_1990 a întrebat:

Acum cateva zile am gasit un telefon Samsung s3350 cu displayul spart, l-am reparat dar totusi am o problema cand dau sa ma conectez pe facebook imi ramane pagina blocata si scrie aggiornamento, nici macar nu pot sa ma mai deconectez trebuie sa scot bateria. ma poate ajuta cineva cu vreo solutie o idee ceva

1 răspuns:
| RareşTPUro a răspuns:

Se blocheaza din cauza ca telefonul e prea slab pentru Facebook. Nu e o problema anume. Telefonul este prea slab pentru aplicatia Facebook.