| ZizicaWanZizicovici a întrebat:

Acum ceva timp mi-am sters din greseala toate imaginile din telefon. Peste 400 de imagini din ultimul voiaj si niste filmulete importante. Am telefon cu Android si nu le-am facut back up imaginilor. Le mai pot recupera? Si daca da, cum?

Acele imagini sunt foarte importante.

Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Din memoria telefonului nu, de pe card da, numai daca nu l-ai mai folosit de atunci! Invatati sa puneti intrebari!

| Seby90 a răspuns:

Da poti practic, si de pe un medium si de pe altul, sunt diferite softuri care se ocupa de asta. Doar ca nu mai face poze nu mai dl nimic nu mai nimic nimic pana le recuperezi.