| Misu2085 a întrebat:

Ajutor! Cum trec numerele din telefon pe SIM(eu am Nokia Lumia n520).Am cautat peste tot si nu gasesc.

2 răspunsuri:
| Credor a răspuns:

Contactele din telefon nu pot fi transferate pe cartela SIM. Daca doresti sa iti fie transferate contactele pe cartela SIM, iti recomand sa mergi intr-un magazin Orange Shop. Asa scrie pe site-ul Orange apai nu stiu!

| LITTELBUNNYKILLER a răspuns:

Trebuie sa te duci la Setari la Contacte si apui dai copy pe la nr.din telefon pe SIM.Si gata. Funda plz