| anonim_4396 a întrebat:

Ajuutooor... am telefon Samsung wawe 575 si am mai descarcat jocuri pe el de la Samsung apps. pentru asta a trebuit sa-mi fac cont de Samsung ca toata lumea. aici apare problema... mi-am uitat parola. ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De asta le si spune parole.Ca sa poata fi tinute minte.Ti-o cere la fiecare conectare?

| Brâncuşi a răspuns:

Bună Monica, un astfel de model am avut şi eu şi nu a trebuit să-mi fac cont, adică totul a fost ok, au mers toate fără cont, poate la tine e diferit dar ai încercat neştiind parola să vezi dacă merge?

| Daniel34 a răspuns:

Sigur trebuie să fie pe undeva pe acolo rubrica "Am uitat parola". Dacă nici aşa nu merge, intră de pe pc pe site-ul respectiv şi loghează-te si dăi că ai uitat parola. Funda!?