| Nelu27englezu a întrebat:

Allview a4all sau Alcatel ot 991

Allview face poze bune?

cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| marinelpitigoi a răspuns:

Cel mai bine face Alcatel OT 991. Telefon din asta am si eu...

3 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Allview cu siguranta, pret foarte bun si specificatii foarte bune: http://bit.ly/allview-a4all-smartphone-ieftin

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut, Allview este o firma romaneasca foarte buna, dupa pararea meara Allviewe a4all este mult mai bun decat Alcatel ot 991 si face si poze mult mai clare

| xxx8 a răspuns:

Salut ...pai nu au camere foto cine stie ce adica sa nu te astepti sa fie pozele extrem de reusite dar iti spun sigur ca Allview le face mai bine deoarece foloseste tehnologia pe care APPLE o foloseste la camerele fotowinking