| Gabi1999 a întrebat:

Care este mai bun Allview A4All sau Alcatel One Touch 918D?
Si de ce este mai bun?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Allview A4All e mai bun decat chinezeria de Alcatel, are asa
Dual Sim
Camera in fata
pret pe www.emag.ro 330 lei
2 ani garantie de pe www.emag.ro
eu am unu e foate bun cumpara si nu vei regreta

| wolfrram a răspuns:

Pai Allview este mai bun, deoarece are ecran mai mare, RAM-i mai multi si procesor mai bun, dar nu iti recomand deoarece sunt de proasta calitate, mai bine iti iei un Samsung galaxy de banii astia sau un LG. Sper ca te-am ajuat. happy

| Email20 a răspuns:

Allview cu siguranta eu de pe telefon scriu acuma pot sa zic ca este foarte bun.
Io i-am facut root+custum rom si pot sa zic ca am reusit sa joc ultimele jocuri dungeon hunter 4 sau nova 2 care au cerinte foarte mari, se poate si strica telefonul daca instalarea nu-i corecta.