| StefaniaM a întrebat:

Ce parere aveti despre Allview A4ALL?

2 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Daca te referi la acesta: http://bit.ly/14SAGBd pot sa iti spun ca la banii aia. nu ai ce sa ii ceri mai mult.

un telefon care arata bin
semi-performant
are android

| Machetuţă a răspuns:

Raportul pret/calitate e destul de ok. Telefonul are un aspect placut, ecran generos, in schimb are 256 mb ram, deci aplicatiile nu vor merge mereu "smooth' ca sa zic asa. Ca la majoritatea androidelor odata ce se umple memoria cu aplictii si update-uri inutile telefonul va merge mai greu.(o zic din proprie experienta).

Cam asta e parerea mea.