| bonjordoking a întrebat:

Salutare,TPU! Am o intrebare pentru voi-Ce sa aleg dintre Samsung galaxy young, Allview a4all si Allview a5? Sunt 3 smartphone-uri cu preturi extrem de accesibile si bune, dar imi poate spune cineva care este CEL MAI BUN si de ce? Cel mai detaliat raspuns ia FUNDA!

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Bateria tine in functie de utilizare, daca il tii conectat mereu la wireless, se descarca de tot de dimineata pana seara. Pentru internet e foarte bun, la divertisment e ok, nu extraordinar dar merge.

3 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Allview A5, e mai rasarit ca si caracteristici si are androidul cel mai nou din cele mentionate de tine, si anume android 4.2.

| bonjordoking explică (pentru antimulte):

Ok,dar imi poti spune si cum se comporta? Cat dureaza bateria? Pot sa ma bazez pe el pentru a imi oferi divertisment? Pe internet cum merge? Multumesc! big grin

| antimulte a răspuns (pentru bonjordoking):

Bateria tine in functie de utilizare, daca il tii conectat mereu la wireless, se descarca de tot de dimineata pana seara. Pentru internet e foarte bun, la divertisment e ok, nu extraordinar dar merge.

| Mitsa22 a răspuns:

Hei. Pai, ca marca as merge pe Samsung, insa nu prea ma incanta telefonul ala, cat despre celelalte doua nu stiu ce sa zic, a4all am vazut si nu ma impresioneaza, cat despre a5 n`am idee big grin