| s1ge123 a întrebat:

Allview P5 Quad sau Allview A5 Quad? care dintre aceste telefoane sa imi cumpar avand in vedere ca doar ma joc Real Racing 3, Asphalt 8, Fifa 2014 si GT Racing 2? Dau funda! happy :*

Răspuns Câştigător
| Cosminovici18 a răspuns:

Allview P5 Quad e mai bune pentru jocurile care vrei sa le joci tu!winking

19 răspunsuri:
| HaKa93 a răspuns:

Eu as alege p5 quadu

| adrianbestboy98 a răspuns:

P5 Quad, dar in market o sa iti zica ca asphalt 8 nu e compatibil, de aceea trebuie sa il iei de pe net cum am facut si eu cu P5 quad al meu, toate acele jocuri sunt compatibile(in market) dar asphalt 8 trebuie sa il descarci tu de pe net ca jocu merge fara lag

| s1ge123 explică (pentru adrianbestboy98):

Multumesc :*

| Ingerashshshsh a răspuns:

Eu am P5 Quad si merge foarte bine. Jocurile merg excelent. Singura problema (pe care cred ca o au toate telefoanele cu ecranul mai mare) e ca se descarca destul de repede... si asta din vina mea. Daca iti iei un astfel de telefon ai grija cand il bagi la incarcat sa fi atent si cand e incarcat 100% sa il scoti. Daca il lasi mai mult se strica bateria. Sa nu-l lasi mai mult de 1 data pe luna sa se descarce de tot si sa nu-l incarci putin-sa il scoti, sa il incarci-sa il scoti. Si astea din acelasi motiv. Daca stiam si eu de la inceput nu ajungeam cu telefonul 4 luni in service. Sper ca te-am ajutat!

| s1ge123 explică (pentru Cosminovici18):

Dar jocurile mesg cu lag? Ca eu nu vreau sa aiba lag in jocuri deloc, mai ales in Real Racing 3, vreau sa mearga fin.

| Cosminovici18 a răspuns (pentru s1ge123):

Cum spune si @Ingerashshshsh nu o sa ai lag la joc!

| s1ge123 explică (pentru Ingerashshshsh):

O_O

| s1ge123 explică (pentru Cosminovici18):

Mie imi este frica cu bateria cum a spus si Ingerashshshsh. laughing

| Cosminovici18 a răspuns (pentru s1ge123):

Toate smartphone-urile sunt asa nu e nicio problema...la mai toate se consuma bateria dar depinde cat de mult il folosesti!

| s1ge123 explică (pentru Cosminovici18):

Aha, mersi! Dar de Allview X1 Soul ce parere ai? e mai bun ca Allview P5 Quad?

| s1ge123 explică (pentru s1ge123):

Nu prea ma pricep in telefoane si de aia te intreb laughing, sper sa nu te superi big grin

| Ingerashshshsh a răspuns (pentru s1ge123):

Daca ai grija de el nu se intampla nimic. Multi colegi au P5 si telefoanele lor pot tine si 4-5 zile neincarcate, folosite destul de des. Acum si la mine merge bateria, dar asta dupa 4 luni de "spitalizare". laughing

| Cosminovici18 a răspuns (pentru s1ge123):

X1 Soul nici numai intra in discutie la cat de bun e...si pretul il caracterizeaza 1400 LEI

| RobertFHC a răspuns:

Eu zic p5 quad.

| s1ge123 explică (pentru Cosminovici18):

Cred ca o sa mi-l iau pe X1 Soul cu abonament pe 3 luni, dar cat crezi ca m-ar ajunge in fiecare luna ( la bani ma refer ) big grin?

| Cosminovici18 a răspuns (pentru s1ge123):

Depinde de la ce retea iti faci abonament... Orange, Cosmote sau Vodafone

| djdani2010 a răspuns:

P5 quad happy

| s1ge123 explică (pentru Cosminovici18):

Orange

| piratuu a răspuns:

Allview P5 Quad.