Întrebare recomandată | BBiiiaa a întrebat:

Am activat o optiune pe telefon cu Zonga gratuit 3 luni, apoi o anumita suma in fiecare luna.Intrebarea mea e:pot sa dezactivez optiunea sau sa sterg contul dupa 3 luni? (precizez ca am activat optiunea doar pentru ca era inclusa in cartela si daca o sa o dezactivez dupa 3 luni va fi doar pentru ca nu mi se va parea ceva necesar)

Răspuns Câştigător
| IDnxI a răspuns:

Da, după ce se va termina perioada gratuită vei primi un mesaj prin care poţi alege dacă vrei să continui opţiunea sau nu, va trebuii sa timiţi un SMS gratuit cu răspunsul " STOP " parcă.

1 răspuns:
| SilviaStefan a răspuns:

Da, ai gratuit 3 luni si apoi daca vrei platesti sau nu