| Robert699 a întrebat:

Am auzit ca telefonul SAMSUNG CORBY nu are android... Mersi mult pentru. raspunsuri! Dar ar fi vreun mod prin care sa iau jocuri pe acest telefon? nu stiu, cv bluthuth sau alt cv?

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Da, ai auzit bine. SAMSUNG Corby nu are Android - Dupa cum ti-am mai spus, are un OS Propriu. Ma rog, apreciez ca mi-ai dat funda atunci, dar nu conteaza.
Pai..cum iti iei jocuri la toate telefoanele? Ti-l conectezi la calculator prin USB, si intri pe un site Gen MOBILE9.com, care are aplicatii si jocuri pentru toate telefoanele! Dar telefonul tau nu va suporta cine stie ce jocuri - totusi, daca stii unde sa cauti, vei fi surprins de ce jocuri vei juca pe un Corby!
Si da, se poate si prin Bluetooth! Dar asta inseamna ca va trebui sa stai intotdeauna in fundul unui prieten de al tau, rugandu-l sa iti dea si tie jocuri!
Sper ca te-am putut ajuta!

4 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

E un telefon vechi corby.si jocuri nu exista pentru aceste tellaughing
doar jocuri foarte simple.

| MaxKiller911 a răspuns:

Poti intra pe cateva site-uri : mobile9...

Răspuns utilizator avertizat
| BencheaAdelin a răspuns:

In primul rand nu se scrie,, bluthuth"