| orton123456 a întrebat:

Am auzit pe internet ca Nokia Lumia 520 are o problema cu conexiunea la Wi-Fi sau ceva de genul, puteti sa mi-o descrieti?

3 răspunsuri:
| DanielVălean a răspuns:

Ce problema sa aiba cu conexiunea la Wi-Fi? Pe net arata ca totul e in ordine.

| Michaela89 a răspuns:

Nu are nicio problema, trebuie doar sa fii atent ca, atunci cand il cumperi, sa ii pui pe cei de la care il iei, sa il activeze.Eu am si merge perfect.

| edward14 a răspuns:

Http://www.nokia.com/in-en/support/faq/?action=singleTopic&topic=FA139515

Intră pe google translate/bing translator dacă nu te descurci cu engleza.