| McCrush a întrebat:

Am avut nevoie urgenta de 40 de centi, si i-am imprumutat.Azi mi-am reincarcat cartela cu 5 Euro, si mi-au fost retrasi acei 40 de centi. Ce optiune pot activa cu doar 4, 60 Eurocenti? ( Orange )

1 răspuns:
| 拉维尼亚 a răspuns:

Exista si optiuni cu doar 4, 3, 2, 1 euro si cu x, 5 euro depinde ce fel de optiune vrei tu (cu minute, mesaje, internet).
Intra la *100# si cauta-le pe cele la care te incadrezi ca nu le stim nici noi pe de rost.