| andrei1211 a întrebat:

Am reincarcat 3 euro pe cartela Orange si mi s-a activat automat optiunea cu 3 euro. Cum fac sa primesc creditul inapoi? Nu stiu ce mesaj sa trimit la 321, iar in selfcare imi arata ca nu e nici o optiune activa.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Ori ai avut o oferta anterioara care s-a reactivat automat, ori codul de reincarcare era pentru o oferta care ti-a intrat direct, fara alt efort din partea ta. happy Poti anula reactivarea automata din luna viitoare prin *100#, din "Contul meu", ca sa nu mai ai astfel de probleme.
Despre creditul utilizat, ce putem spune? happy Bucura-te de oferta activa si mai multa atentie la urmatoarele reincarcari! big grin

| andrei1211 explică (pentru dannyel86):

Se pare ca am reincarcat impreuna cu oferta de 3 euro din greseala. Cei de la Orange au fost amabili si mi-au dezactivat optiunea. Am primit cei 3 euro in cont happy

2 răspunsuri:
| Afurisenia a răspuns:

Odata activata optiunea, nu mai poti face nimic. Ea era activa si astepta doar creditul. Dar acum, dezactiveaz-o, ca sa nu mai ai probleme pe viitor. Luna asta inca o poti folosi pana la sfarsitul perioadei.