| anonim_4396 a întrebat:

Am card ( la telefon ) de 8 gb si cand vreau sa imi descarc jocuri scrie memorie insuficenta si am doar o aplicatie si cinci jocuri car nu-s asa de mari ce sa fac ca sa pot sa imi iau mai multe jocuri si apropo jocurile si aplicatia sunt mutate pe card deci ce pot sa fac?!?!? FUNDAAA!

2 răspunsuri:
| Alban_Bogdan_1992 a răspuns:

Uită-te la setări şi caută în setări unde se download jocurile » poate se descarcă pe memoria internă!

| r0b0gaby a răspuns:

Atata timp cat iti spune ca nu ai destula memorie. inseamna ca telefonul nu iti citeste cardul. incearca sa folosesti un card de 4GB sa vezi ca merge. Funda? happy