| anonimulxxxhd a întrebat:

Am cartela de la digi pe abonament dar habar nu am cum aflu cat net si cate minute/mesaje am, aveti voi idee? Nu cate am consumat vreau sa aflu, ci cate am de consumat.

Când apelez la *100# zice optiune incorecta.

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trimite mesaj la 700. Scrie "cost".

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la ei si te ajută la rcs rds, de unde esti?

| itsoft a răspuns:

Formezi *111# la ramura contul tau

| smart01 a răspuns:

*100# este numar scurt Orange, de aceea nu merge. Daca vrei sa afli cat ai consumat si cat mai ai pe abonament, trimite un SMS gol la numarul 700 si vei primi mesaj cu situatia abonamentului tau. Nu te costa nimic.

| anonimulxxxhd explică:

Nu ma duc, sunt din ludus jud mures

| Tatut_Francesca_2000 a răspuns:

Cand suni pe cineva creditul se duce... apoi cei de la digi iti trimite mesaj cu cat credit ai, daca ai mesagerie, daca nu ai nu iti da...