| klumea a întrebat:

Am cumparat recent un telefon cu android (Motorola defy) l.am butonat toata ziua, iar acum o ora cand bateria (neincarcata niciodata de mine) mai avea 15 % am observat ca se stinge ecranul subit, ca si cum as apasa butonul de blocare. Il deblochez si iar se blocheaza singur asta de vreo 3 ori la rand apoi si-a revenit. Ce ziceti e defect sau face asa cand mai are putina baterie si androidu ma scoate cu forta din aplicatiile care consuma mult?

1 răspuns:
| Ichim_Tavi_1987 a răspuns:

Nu e pro
blema te mai scoare din aplicati si eu am telefon cu android. Telefonu nu are problema
Folosestel sanatos