| AlexStar1 a întrebat:

Am cumpărat un telefon in rate la flanco, as putea sa-i schimb culoare acestuia? L-am luat pe argintiu și l-as vrea negru

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Depinde cat a trecut de cand l-ai cumparat. Exista o perioada de returnare in care poti razgandi, din orice motive, sa il cumperi. Dupa acest termen, produsul poate fi inapoiat in magazin numai daca are defectiuni sau erori din fabrica.

Vezi conditiile mai jos:
https://www.flanco.ro/retur-produse

| Cutezătorul4k a răspuns:

Din moment ce l-ai folodit nu cred ca iti poate da altul nou/alta culoare