| jonyboy22 a întrebat:

Am de ceva timp in iphone 2g si de curand o fetita si noaptea as fi vrut sa inchid telefonul pentru a nu deranja si om constatat ca nu poate fi inchis deci ii dau power off se inchide dupa care se aprinde ca si un restart mentionez ca are ver.3.1.2 si are jailbreack inainte a avut ver.3.0 si tot asa facea vo rog daca ati mai inalnit sau stiti ce se poate face ajutati-ma miltumesc anticipat

3 răspunsuri:
| catablondu a răspuns:

Salut. Am un prieten care pateste la fel. Singura lui varianta este? dupa ce da off, scoate bateria si o reintroduce fara sa mai deschida telul. E o eroare grava de soft. Sper sa mearga asa. Succes.

| thebiggesttroll a răspuns:

1:ai MARI greseli de gramatica
2:bateria nu poate fii scoasa deoarece e IPHONE.
3:in legatura cu problema ta nu prea poti face nimic doar sa cumperi alt telefon.

| jonyboy22 explică:

Catablondule vb despre iphone si in caz ca nu stii la astea nu se scoate bateria tu poate vb despre o replica de iphone nu este si cazul meu