| nicusor222 a întrebat:

Am un Samsung S4 si am vrut sa scriu un mesaj, dupa care telefonul s-a inchis si ala a fost. Am crezut ca e acumulatorul dar am incercat cu 3 acumulatoare si nimic. Cand bag acumulatorul telefonul se aprinde fara sa fac nimic scrie Samsung, modelul si ce mai scrie dupa care se inchide si nu am ce sa ii mai fac. La priza daca il bag nu face nimic. Ce poate fi? Dau fundita. Msk :*

Răspuns Câştigător
| Stefancalin1997 a răspuns:

Posibil sa fie softul sau placa de baza, incearca sa-i dai un reset din frabrica daca poti, daca nu, du-l la un specialist.

3 răspunsuri:
| ReZiSTorr a răspuns:

E dusa placa de baza. asa am patit si eu tot cu s4 meu. A costat 180 placa

| Brabete_Iulian_1978 a răspuns:

Salut,Nicusor.La prima vedere pare o problema software.
Incearca sa il conectezi in download mode la calculator si sa rescrii softul.Foloseste Kies sau Odin. Daca nu reusesti sa remediezi problema apeleaza la un service gsm din localitatea ta.
Daca esti din Bucuresti intra pe www.servicetelefoane.ro

| Brabete_Iulian_1978 a răspuns:

Trebuie resoftat telefonul Samsung S4 in acest caz. Daca nu ai facut-o pana acum intra pe www.ServiceTelefoane.ro si programeaza-te.