| alexutzu00791 a întrebat:

Am o problema cu calculatorul. Cand il inchid >normal(start-turn off >computer--Turn off) se inchide, sta inchis 30 sec si se aprinde din nou. Cum ar veni un restart intarziathappy. Ca sa-l inchid, apas pe butonul de restart si dupa pe cel de inchidere. Ce ar trebui sa fac caci nu prea am ideibig grin.

4 răspunsuri:
| spillux a răspuns:

Iti trimit o comanda care inchide calculatorul. Functioneaza perfect la toti cei care o au (prietenii mei). Da-mi o adresa de mail ceva si iti trimit.

| pk a răspuns:

Ai putea incerca sa intrii in bios si sa dai un restore to default settings (sau ceva echivalent), si daca nu s rezolva incearca sa resetezi biosu scotzand bateria d pe placa d baza vreo 15-20 d min...si daca nici asa nu merge s-ar putea sa fi schimbat ceva la setarile d wind ca sa dea restart pe butonul d shut down
...incearca si apoi da un feedback...bft

| alexutzu00791 explică:

amibotea@yahoo.com insa sper ca nu sunt programele din acelea care iti programeaza calc sa ti se inchida, caci nu merge cu elehappy

| 61n4 a răspuns:

La fel si eu...si e de ceva timp...simplu...reinstaleaza wind... mie mi-e lenelaughingbig grin si nici nu stiu