| bunjy a întrebat:

Am facut jailbreak pe ios 7 si in cydia cand vreau sa downloadez ceva imi da o eroare de genul Netdb open nodename nor servname provided or not know ce sa fac sa o rezolv va rog ajutati-ma dau funda!

2 răspunsuri:
| NoOneCanStopDeth a răspuns:

Nu te mai uita pe youtube
Cel mai mare blog, al iubitorilor de produse Apple, te asteapta sa-ti raspunda la problema ta. Cauta pe net iDevice punct ro happy intreaba-l pe zaone problema ta happy
Eu Zic sa faci jb cu evasi0n e imposibil sa nu mearga happy eu cu el am facut jb