| Trk_Ihsan_1997 a întrebat:

Am și eu un Allwiev a4 și îmi apare o eroare! Eroare la recuperarea datelor RPC-S-7- AEC

1 răspuns:
| Deny_Denis_2001 a răspuns:

Salutare,Trl_lshan_1997
Rezolvarea la intrebarea ta/problema ta este accea ca Odata ce ai dat Reset La Memoria Internta, Telefoanele cu Android, isi instaleaza automat pack-urile din fabrica.
Inainte de Reset Total, este recomandat sa creezi o copie de siguranta, pe care sa o copiezi pe un stick/card/pc/orice alt dispozitiv cu Android sau win apoi da-i reset, si dupa, Importi Backup-ul Creat pentru conturi de Facebook/google/skype/etc

Succes