| Andrush98 a întrebat:

Am incarcat cu 5 euro credit si am incercat sa activez optiunea de TOTAL5 si mi-a spus ca nu se poate realiza acum, am sunat si la operatorul Vodafone si mi-a spus ca sa trimit un mesaj cu TOTAL5 la 321 si l-am trimis si mi-a zis ca ca a aparut o eroare in prelucrarea cererii si sa incerc din nou in cateva minute, deci ce ar trebui sa fac.dau funda raspunsului care ma v-a ajuta!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil reteaua este aglomerata. De regula in week-end sint 1-2 operatori. Reincearca. Altceva nu ai ce face.

2 răspunsuri:
| Andrush98 explică (pentru anonim_4396):

Mersi ai dreaptate pentru ca dupa 5 minute de cand am postat intrebarea mi-a aparut sms cu activarea minutelor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrush98):

Ma bucur ca s-a rezolvat. Spor la... vorba!