| CoCaCoLa a întrebat:

Heii TPU
am o problema... ieri mi-a incarcat tati creditul la telefon cu 5 euro si imi aparea "ai 2. 5277 Euro credit activ inclusiv pana la 26/08/2012 " si azi cand am incercat sa imi activez optiunea ornage younge nu stiu ce am facut ca nu mi-a mers prima data apoi am dezactivat-o apoi am incercat iar sa o activez si apoi mi-a aparut ca trebuie sa am 5 euro... am sunat la 333 si mi-o aparut "ai 0.001 Euro credit activ inclusiv pana la 26/08/2012 " straight face si tot nu am nici o optiune activa straight face
ce sa fac? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Ai luat credit in avans, sigur si a trebuit sa il dai inapoi, iar apoi nu ai mai avut credit sa it iactiveti extraoptiunea si ai intrat pe net, ai vorbit, si asa ai consumat creditul.Nu ai ce sa faci decat sa te duci la un magazin si iti reincarci cu 5 eurobig grin

Răspuns utilizator avertizat