| Mercorea_Petrica_1995 a întrebat:

Am incercat sa fac Root la un Samsung Galaxy S(I9000) si nu se mai deschide.ce pot sa fac?

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mercorea_Petrica_1995 explică (pentru andrey1412):

Nu-mi apare nimic, nici cand bag incarcator, cablul de date.....nu are nici o reactie.

Răspuns utilizator avertizat
| Mercorea_Petrica_1995 explică (pentru andrey1412):

Da frate.

Răspuns utilizator avertizat
| Mercorea_Petrica_1995 explică (pentru andrey1412):

Cu odin

Răspuns utilizator avertizat
| Mercorea_Petrica_1995 explică (pentru andrey1412):

Cf-Auto root.Trebuie sa-i fac in mod sigur o rescriere boot prin JTAg.Ce zici e mai bine sa-i schimb placa de la alt telefon?

| hp8510p a răspuns (pentru Mercorea_Petrica_1995):

Cel mai bine ar fi sa iei un USB Jig...Parca ti-am mai lasat un link pe tocmai de unde sa iei.Cu telefonul inchis pui Jigul in telefon si iti intra automat in download mode

| Mercorea_Petrica_1995 explică (pentru hp8510p):

Nu-l mai gasesc linkul.Din cite stiu e un fel de stick...cam cit costa?

Răspuns utilizator avertizat