| Jesyyyy071 a întrebat:

Am instalat whatsapp si vreau sa stiu daca se pot vedea de exemplu pe factura sau altfel mesajele pe care le trimiti de pe el.
Fundita

Răspuns Câştigător
| suMRed34 a răspuns:

Nu,nu se pot vedea pe factura mesajele pe care le trimiti pentru ca este o aplicatie si in afara de tine, daca nu iti umbla nimeni in telefon in Whatsapp, nu iti poate vedea altcineva mesajele. Whatsapp-ul nu are legatura cu mesageria telefonului asa ca stai linistita. Sper ca te-am ajutat.O zi frumoasa!

4 răspunsuri:
| Jesyyyy071 explică (pentru suMRed34):

Multumesc dar atunci cand treci un an cum achiti cu acel 4 lei?

| Lamborghiniasx a răspuns (pentru Jesyyyy071):

Il achiti online.

| Jesyyyy071 explică (pentru Lamborghiniasx):

Pai cum, care e procedeul, multumesc.

| suMRed34 a răspuns (pentru Jesyyyy071):

Iti va aparea ca ai depasit perioada de un an, nu iti fa griji, te anunta ei ca trebuie sa le dai bani laughing