| Gh_Ionut_1995 a întrebat:

Am o intrebare pentru posesorii de Samsung galaxy ace (simplu), merge android 4.1.1 jelly bean sau 4.0.1 ics ..pe el, cum se comporta, care sunt riscurile sa se sacadeze, sau sa apara defectiuni, se poate instala si de catre o persoana fizica, fara prea multa experienta! functioneaza bine, merita riscul de al instala sau nu?

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

Ar fi mult mai bine daca ai avea o versiune imbunatatita insa asta sa o faci numai cu ajutoul unei persoane care se pricepe, am un prieten nu ii mai mergea telefonul si l-a dus la garantie si cand i l-a adus inapoi era si versiunea androidului updatata

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Mai bine lași softul de bază nu te băga să faci rooting sau altceva dacă nu ai experiență!

| RoObbByGaAmeEs a răspuns:

Nu stiu daca merge dar mai bine lasa-l cu androidu pe care il are parerea mea...