| AxlRose a întrebat:

Am o mare problema cu telefoanele. Nu am noroc la ele! Am de un an un iphone 5s in care am investit peste 1000 de lei pentru ca o trebuit sa ii schimb display-ul de 4 ori si bateria de 2 ori. Vreau sa imi recomantati un telefon ca piatra sa nu se sparga veci si sa aiba si baterie bunicica. Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Motorola Droid Turbo 2 are ecran Shatterproof (nu se sparge) si o baterie buna.
Galaxy S4 Active, Galaxy S6 Active, Galaxy S7 Active sunt telefoane foarte rezistente la cazaturi si alte socuri.

3 răspunsuri:
| Raresnich a răspuns:

Ti-As sugera un Samsung galaxy A5 2015 pe care sa iți pui folie de sticla și o husa de silicon

| nda a răspuns:

Nokia 3210. bateria tine o saptamana, chiar doua. telefonul nu se va sparge niciodata. spargi nuci cu el daca vrei.

| bossdeboss400 a răspuns:

Nokia 6303i f rezistent