| Whydidmufasadie a întrebat:

Buna ziua tuturor! Am mai pus întrebarea asta, dar am uitat sa menționez ceva foarte important: am un buget de 1000 de lei. O voi insera aici:

Buna seara tuturor! Am mare nevoie sa îmi cumpar imediat un telefon care sa reziste la șocuri și la apa, care să aibă o baterie rezistenta, mult spatiu de stocare, o camera foarte buna și care sa,, se miște" repede. Aveți cumva recumandari?
Eu aveam un iPhone 6s, dar l-am scăpat de mai multe ori si s-a spart de nu se mai vedea deloc pe display. Eu oricum îmi mai schimbasem o data displayul pentru că intrase apa in telefon așa că nu m-am mai obosit sa o fac din nou. Mi-am zis deci că îmi schimb telefonul și cum mă grabeam (pentru că în perioada asta cam toată activitatea s-a mutat online și nu prea poți face nimic fara un telefon) am căutat pe google,, telefon rezistent" și așa am găsit telefonul iHunt S10 Tank Pro 2020, rezistent la șocuri, la apă și la praf. L-am comandat imediat. Acum, totuși, nu sunt mulțumită de el. Are o singura parte buna: bateria tine, nu ca pe iPhone. Oh, și nici de rezistenta nu mă îndoiesc, dar merge extreeeem de greu pe lângă iPhone și partea cea mai proasta e camera: nu ies pozele clare de nicio culoare. Intenționez să îl returnez, dar acum nu știu ce telefon ar funcționa pentru mine...

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| IsjajCristiannnn a răspuns:

Hmm mai bine daca Poti aștepta de Black Friday poate prinzi ceva reduceri