| Alina_Alii_1999 a întrebat:

Am nevoie de un sfat. Vreau sa imi cumpar un telefon ( un telefon care sa fie scapat pe jos dar sa nu se sparga ), sa aiba memorie buna, sa nu se blocheze, poze frumoase. Problema este ca eu mereu imi pierd telefonul..il scap pe jos.un telefon bun si pentru mine? Iphone n am avut niciodata..va rog sa mi dati detalii

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Isphone-ul este foarte-foarte scump si la cat esti tu de "mana moale" nu merita sa cumperi ceva ce se poate sparge iemdiat.

| manumescbosssdeboss a răspuns:

Samsung J5 sau Iphone 5 S sau Huawei P9 lite

| Emmaem1 a răspuns:

Note 4, sau note 3 este cam măricel dar este foarte bun. Adică pozele ies cât de cât ft bune. Eu am 4 și l-am scăpat cred că peste 100 de ori și merge încă foarte ok având în vedere că îl am de 2 ani big grin pentru memorie poți să îți cumperi card.