| DracuIa a întrebat:

Am o nelamurire
Sunt in Orange
si am nelimitate in retea min/SMS si dau sa sun pe cineva cu 0745
si nu ma lasa... zice cica :
"Pentru a apela va rugam sa aflati detalii despre creditul sau minutele disponibile, va multumim."
wtf?
Probabil o fii portat cine stie

5 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ce sa fie oare... da' nu te-a dus capshoru' ca poate omul s-a portat? Si maica-mea are 0721xxxxxxx in Telekom, nevasta-mea are 0762xxxxxx in DigiMobil, si tot asa. In concluzie, omul tau are numar pe care l-a avut in Orange la inceput, dar intre timp l-a portat in alta retea. Ta-taa!

| cristi202 a răspuns:

Nu probabil, sigur.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Mai mult ca sigur cei care ai vrut tu sa ii suni si-au facut portare in alta retea, sau inca nu a luat nimeni numerele de telefon respective.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Hai sa verificam impreuna aceasta situatie. Te asteptam in sectiunea de mesaje private, cu numarul tau de telefon.

O zi buna,
Orange Helper

| Saramaria2098 a răspuns:

Poate persoana respectiva are nr ul portat în alta rețea