| NOname0917 a întrebat:

Am o problema. Am o tableta Samsung galaxy s wifi 5.0 (YPG-370) si problema e ca i-am schimbat deblocarea ecranului. Pana acum o deblocam prin glisare pe ecran, iar acum prin model ( stiti voi, modelul ala cu puncte). Desteapta de sora mea mica a umblat acolo si a pus codul gresit de multe ori. Acum imi cere contul GOOGLE si parola. L-am pus, dar tot nu merge imi zice,, adresa sau parola invalide" am incercat si cu alt cont google dar la fel. ce pot sa fac? mentionez ca nu pot sa ii scot bateria pentru ca nici capacul nu se da jos, exact ca la iphone. dau funda. n-am timp sa merg prin service acum

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra la setari si sigura gasesti acolo.

| LaRkiNNN a răspuns:

Trebuie sa bagi contul Google pe care l-ai mai folosit sa te loghezi undeva.winking

| NOname0917 explică:

SuperSimo. nu pot intra la setari, pentru ca prostia asta ce imi apare e pentru deblocare ecran intelegi? si dupa ce bag contul google atunci intra automat la setari. dar asta e problema, ca pun contul google pe care l-am folosit si la google apps si nu merge aici. l-am verificat la pc, si m-am putut loga, dar aici zice ca username sau parola invalide