| roxyelenaroxy a întrebat:

Buna am o mare problema! am un telefon galaxy y gt-s5360 si mi-am bagat la securitate ecran un model. dupa o perioada am uitat modelul si am incercat de mai multe ori pana mi-au zis ei ca am incercat de prea multe ori si sa introduc contul google...si parola eu am incercat id de mess si parola dar nu merge.sad ce sa fac? sunt disperata!

2 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Sa postezi intrebarea la categoria potrivita.

| Pop_Daniel_1983 a răspuns:

Salut sunt daniel si o verisoara mea a avut probleme cu un Samsung galaxi note ai cerea contul de google si parola si lo blocat. trebuie sa resetezi tableta si sa bagi un cont si o parola de google reala eu i-am rezolvat telefonul l-am resetat si i-am pus parola si userul de google si merge.trebuie sa apesi simultan tasta volum sus home si tasta cu care blochezi tableta il resetezi si iti faci un cont nou google si il bagi. funda postat la 8 Februarie 2014 12:18