| Eugeniusu a întrebat:

URGENT! Deci, am un telefon cu Android iar din greseala cand am intrat pe mess-ul din el big grin...Mi-a cerut daca vreau sau nu ca toate id-urile sa le bag la contacte(numere' de telefon), am fost grabit sau din greseala am dat accept. Nu am stiut ce sa fac m-am intrebat 'sa le sterg, sa nu le sterg?' Asa ca am intrat pe TPU si am pus o intrebare 'daca sterg id-urile care s-au salvat in telefon la contacte, se sterg si din messenger?' Iar un 'destept' mi-a zis ca pot sa le sterg linistit daca n-am mess-ul sau internetul deschis. si asa am facut. Cand am intrat pe Messenger in laptop am vazut ca nu mai am nici o persoana, am mai vazut 10 id-uri dar au fost sterse asa ca le-am dat add iar. Eu care am avut 200 si... am ramas cu 10 straight face, dar important e altceva: 'NU Gasesc Id-urile Toate!'. Adica nu-s nici in lista de ignore, nu-s nici in mess, pe mail nu pot sa le gasesc... si nu stiu ce sa fac sad. Am nevoie de ele. Cine ma ajuta cu o explicatie corecta cum as putea sa-mi gasesc id-urile pierdute' primeste funda plus voturi si ce vrea el. :S Va rog frumos, multumesc!

1 răspuns:
| CataElena a răspuns:

Te uiti pe facebook si vezi.Acolo mare parte sunt id-urile de pe mail.