| dark1angel a întrebat:

Am o problema cu telefonul, cine ma ajuta ii dau funda. Problema este ca nu imi apar pozele de pe telefon pe calculator cand bag cablul usb..pe telefon le pot vedea dar in pc nu..am incercat sa fac alt folder dar degeba..si invers se intampla cu melodiile..pe pc se vad dar pe telefon nu..va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| GeorgyGeoClau a răspuns:

Ai card de memorie SD? Ca daca nu ai atunci d-aia nu le ai pe telefon si trebuie sa iei un card de memorie.