| Catalinutza05 a întrebat:

Am si eu o problema cu telefonul sau calculatorul. Nu stiu care e de vina.
Am iPhone 4s si recent am trecut peste 10 000 de poze. Cand bag cablul de USB ca sa-mi scot pozele de pe telefon, nu-mi arata pozele trecute de 10 000. Ultima poza care mi-o arata e 9999.
Mai am un video facut dupa ce am trecut pragul de 10 000 si ala se afla in alt folder si are nr. 0005. Pe telefon imi arata pozele, dar pe calculator nu. Stie cineva care ar putea fi problema? Va rog sa ma ajutati, pentru ca simt ca cedez nervos.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

I-ai incarcat memoria.Atat suporta pc.

| Catalinutza05 explică (pentru darrio2007):

Si ce ar trebuie sa fac ca sa-mi apara pozele? Ca am mai sters vreo 100 de poze... si specific... pe telefon am aproape 2000 de poze.

| darrio2007 a răspuns (pentru Catalinutza05):

Pana la urma cate poze ai? 10 000 sau 2000?

| Catalinutza05 explică (pentru darrio2007):

Cu telefonul am facut peste 10 000 de poze in total. Dar pe telefon am doar 2000 de poze ca am sters din ele.