| Clannad a întrebat:

Cum pot transfera pozele si melodiile de pe telefon in calculator si invers?

9 răspunsuri:
| Simona a răspuns:

Le poti transfeta cu un cablu de date, daca ai cititor de card, prin bluetooth

| JustMe_8650 a răspuns:

Trebuie sa ai un cablu de date si un cd de instalare, de obicei cand cumperi telefonul iti da si cablu de date si cd de instalare. Mai poti si prin Bluthoot. Nu stiu exact cum dar este pe un fel de stick acest bluthoot.

| dyannee a răspuns:

Poti in 2 moduri:ori printr-un USB anume pentru telefonul tau, ori prin bluetooth, care trebuie sa-l cumperi pentru PC.

| Zady a răspuns:

Pai exista 3 metode, infrarosu, bluetooth si usb, cea mai sigura este prin usb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin cablu de date. big grin

| cяιss a răspuns:

Cablu de date.

| Adrian_Constantin_Mocanu_1988 a răspuns:

Ce telefon ai?

| Lolec7 a răspuns:

Depinde...Daca calculatorul tau are bluetooth prin bluetooth, sau prin cablu de date...

| ady9003 a răspuns:

Daca ai cablul de date de la telefon il bagi in suportul usb, iar daca til citeste intrii in my computer si ai sa veyi ca iti apare un devices intri in el si pur si simplu copii acolo ce vrei sati bagi pe telefon iar daca vrei nsati scoti de pe telefon scoti din flderul ala pe ecran. sper ca m-am facut inteles pllsss funda