| Adeeeeeee a întrebat:

Cum imi pot face un folder pe calculator cu pozele din telefon? Imi conectez telefonul la calculator, imi gasesc pozele de pe telefon dar nu stiu mai departe! Cine ma ajuta? Funda!puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| LimonadaXd a răspuns:

Le selectezi. dai Copy sau Cut. Te duci pe Desktop Faci un folder( clik dreapta--> New-->Folder) il denumesti. Intri pe el. Clik Dreapta--> Paste`!

Sh gata`!
Fundita?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| sorina_1401 a răspuns:

Le copiezi sau le muti direct in folderul de pe pc daca ai windows ultimate

| marinteodora a răspuns:

Tragi din telefon pozele in folder si gata

| Rickandlao a răspuns:

Alege-ti un loc pe desktop->click dreapta->new->folder->si copiezi acolo pozele prin(copy->paste din folderul unde le vezi)