| Spataru_Marc_1995 a întrebat:

Am o problema cu telefonul.
Il tot deschid,imi apar imaginile ca si cand s-ar fi deschis normal,iar dupa ce incerc sa il deschid, ecranul e negru, va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| ILied a răspuns:

De fapt, e din vina cardului sau poate ai luat vreun virus din teme/aplicatii si altele luate gratis de pe net. Intai fa o copie la card pe PC, dai scanare de virusi si apoi formatezi cardul. Cand ai terminat, ii pui copia cu virusii stersi. Daca nu ai card, incearca cu un cablu de date daca merge. Altfel te duci direct la reparatii...

4 răspunsuri:
| Mary_Dragutza_1998 a răspuns:

E stricat. Ia-ti altul.

| TheBlackAng3l a răspuns:

Banda este pe duca big grin

| Jimena a răspuns:

Asa face si telefonul meu...nu il ai folosesc de 2 luni din cauza asta, cand a inceput sa faca asa?
Iti mai amintesti daca inainte sa faca asa ai umblat pe net, ai descarcat ceva?
Poate a luat un virus de pe net, cel mai bine ar fi sa-l duci la reparat.

| Biuubiu a răspuns:

Nu cred ca avem cu ce sa te ajutam. E stricat. Ar trebui sa te orientezi spre alt telefon. happy