| teutzalove19 a întrebat:

Am si eu o problema cu telefonul meu.De catva timp cand incerc sa-l deschid incep sa apara niste liniisi in rest ecranul este negru. Trebuie sa precizez telefonul implineste in vara un an.Este nokia 5320.Va rog frumos ajutati-ma!

1 răspuns:
| soul2soull a răspuns:

Incearca asa : tine tasta verde apasata impreuna cu tasta steluta si tasta 3 tinand apasate aceste trei taste porneste telefonul tinele apasate aceste 3 taste pana apare imaginea (logo-ul)_nokia
aceasta operatie este resetare sau cu telefonul pornit introdu codu acesta *#7370 daca nici asa nu merge du-l la UN CENTRU DE REPARATII. DE PREFERINTA UN CENTRU AUTORIZAT NOKIA