| Raduu a întrebat:

Bunasad. Cand incerc sa deschid telefonul nu merge! Apare insigna la Sony Ericsson si ramane asa, cu ecranul deschis. Ce-i pot face?crying

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să mergi cu el la service, este devină software-ul.
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Scoate-i cardul.Scoate din el baterie timp de cateva minute dupa care o pui la loc. Daca nici asa nu va merge va trebui resoftat.Intra aici si fa un update la telefon poate isi revine.SUcces.

http://www.sonyericsson.com/......ctsoftware

| Savy a răspuns:

Il duci la un service pentru resoftare. Nu cumva l-ai scapat in apa?

| Raduu explică:

Nu, nu l-am scapat in apa, iar metoda cu bateria nu a mers si are ultimul softbig grin. O sa-l duc maine la reparatii sa vad ce-i pot face.

| annna a răspuns:

Mergi ca el la un centru sa vezi ce are...